Konferencje

Konferencje, Szkolenia, Spotkania, Eventy

Nasza oferta obejmuje możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań, bankietów, konferencji, szkoleń, prezentacji, imprez okolicznościowych. Centrum Konferencyjne dysponuje salami konferencyjnymi, które mieszczą od 100 do 500 osób. Zróżnicowana pojemność dostępnych sal w połączeniu z kompleksową infrastrukturą zapewnia prawidłowy przebieg każdej imprezy. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia spotkań a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest duży i przestronny parking.

Kolejną zaletą organizacji konferencji nad stawem jest możliwość wyjścia na świeże powietrze i wypoczęcia nad brzegiem stawu. Dla chętnych przygotowaliśmy miejsca do wędkowania. Korzyści docenią zarówno wprawieni wędkarze, jak i ci, którzy po raz pierwszy będą chcieli spróbować swoich sił.

Miejsce idealnie nadaje się również do zorganizowania grilla dla wszystkich uczestników konferencji i degustacji własnoręcznie złowionej rybki. Pozwoli to na chwile relaksu i odpoczynku w blasku słońca zachodzącego nad stawem.

 W ten sposób planowane konferencje będą jeszcze bardziej efektywne, a ich uczestnicy zadowoleni.

Dla Państwa oferujemy

Oferujemy Państwu wybór dwóch sal. Sala nr 1 mieszcząca 550 osób oraz sala nr 2 mieszcząca 170 osób. Dla Państwa posiadamy równie 25 pokoi. Oferujemy również możliwość wykonywana zdjęć w plenerze oraz ogródek kawiarniany dla gości w ciepłych porach roku.

Dla Państwa zawsze służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie przygotowania sali, wystroju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli Państwo skorzystacie z naszej oferty. Zapewniamy posiłek i barek kawowy.

Nasz Dom Weselny ``Nad Stawem``

Menu - Konferencje, Szkolenia, Spotkania, Eventy